Блінкен: Дуже складно досягати прогресу в перемовинах, коли РФ приставила дуло пістолета до скроні України

Блінкен: Дуже складно досягати прогресу в перемовинах, коли РФ приставила дуло пістолета до скроні України

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що під час зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим 24 лютого в Європі пропонуватиме йому "заходи щодо зміцнення довіри, способи зниження ризиків, заходи щодо подальшого розвитку контролю за озброєннями".

Об этом сообщает Слон РУ


"У нас запланована зустріч 24 числа, наприкінці наступного тижня у Європі. Але, як я сказав міністру закордонних справ Лаврову у своєму листі у відповідь, це передбачає, що за цей час Росія не нападе на Україну", – заявив Блінкен.


На запитання, чи є щось конкретне, що він може запропонувати Лаврову, держсекретар відповів: "Ми вже запропонували безліч сфер, у яких ми можемо вести спільну роботу щодо посилення безпеки для всіх. Є заходи щодо зміцнення довіри, є способи зниження ризиків, є заходи щодо подальшого розвитку контролю за озброєннями. Є питання розміщення військових і озброєнь, які, знову ж таки, на взаємній основі можуть сприяти посиленню безпеки для всіх".


"Я вже зустрічався з міністром закордонних справ Лавровим, у тому числі в Женеві кілька тижнів тому. Ми повністю готові працювати над цим. Але робити все це з дулом пістолета, приставленим до скроні України, коли 150 000 російських військових перебувають на північ, на схід і на південь від кордону – дуже складно досягати прогресу в такому становищі", – наголосив він.

Источник: ВЧК-ОГПУ